Στατιστικά Πανελλαδικών 2009

statistics

Το γράφημα παρουσιάζει τον γενικό βαθμό πρόσβασης της Γ’ τάξης Λυκείου το έτος 2009.

Επιτυχόντες Πανελλαδικών 2009 – AEI

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΧΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΥΛΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΝΤΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΟΥΦΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛ. ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΤΣΙΑΦΙΤΣΑ ΑΝΘΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛ/ΡΓΩΝ ΕΜΠ
ΑΥΓΕΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΠΕΝΤΕΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΥΡΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ
ΚΑΝΝΑΒΟΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜ/ΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΜΑΔΕΜΤΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΠΡΟΣΧ.ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΕΡΙΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α)
ΓΚΑΝΤΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΤΕΡ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΠΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΓΚΟΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΙΜΤΣΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΙΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΙΛΙΑΔΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΠΛΕΞΙΔΑ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΚΑΛΙΑΓΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΒΑΜΠΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΜΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΛΩΤΣΟΤΗΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΤΑΜΠΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΑΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ,ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

Επιτυχόντες Πανελλαδικών 2009 – TEI

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΤΖΙΟΒΑΡΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΓΑΘΟΝΙΚΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ